Kufje Me Bluetooth Dhe Fishe Audio Lightning Totu Eaul-11

Kufje Me Bluetooth Dhe Fishe Audio Lightning Totu Eaul-11
Kufje Me Bluetooth Dhe Fishe Audio Lightning Totu Eaul-11
Kufje Me Bluetooth Dhe Fishe Audio Lightning Totu Eaul-11
Kufje Me Bluetooth Dhe Fishe Audio Lightning Totu Eaul-11
Kufje Me Bluetooth Dhe Fishe Audio Lightning Totu Eaul-11
Kufje Me Bluetooth Dhe Fishe Audio Lightning Totu Eaul-11
Kufje Me Bluetooth Dhe Fishe Audio Lightning Totu Eaul-11
Kufje Me Bluetooth Dhe Fishe Audio Lightning Totu Eaul-11
Kufje Me Bluetooth Dhe Fishe Audio Lightning Totu Eaul-11
Kufje Me Bluetooth Dhe Fishe Audio Lightning Totu Eaul-11
Kufje Me Bluetooth Dhe Fishe Audio Lightning Totu Eaul-11

Kufje Me Bluetooth Dhe Fishe Audio Lightning Totu Eaul-11

Cmimi real Lek 2,700 Oferte Lek 1,500 Ulje 44%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME KABELL ME FISHE AUDIO LIGHTNING

MARKA : TOTU

MODELI : GLORY SERIES, EARPODS

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

MATERIALI : PC + TPE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 93.2dB

MIKROFON : PO

NGJYRA : E BARDHE

VECORI : MBROJTJE E SHKELQYER KUNDER DJERSES DHE UJIT

DIZENJIM INXHINIERIK I VECANTE I FORMES SE KUFJES PER TE RRITUR DALJEN E VOLUMIT DHE ZVOGELUAR ZHURMAT NE MAKSIMUM

MATERIAL I CILESISE SE LARTE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

VESHORE ERGONOMIKE QE PERSHTATET ME VESHIN DHE NUK NDJEHET EDHE PAS MBAJTJES PER NJE KOHE TE GJATE,

MIKROFON HD PER TELEFONATA TE QARTA,

PAMJE MODERNE ME SHKELQIM,

PERSHTATET GJERESISHT PER PAISJET ME PORTE AUDIO LIGHTNING ME SISTEM iOS 10.0 E SIPER

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje