Kufje Me Kabell Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo

Kufje Me Kabell Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo
Kufje Me Kabell Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo
Kufje Me Kabell Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo
Kufje Me Kabell Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo
Kufje Me Kabell Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo
Kufje Me Kabell Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo
Kufje Me Kabell Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo

Kufje Me Kabell Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo

Color
Cmimi real Lek 700 Oferte Lek 600 Ulje 14%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME KABELL ME FISHE AUX 3.5mm

MARKA : XO

MODELI : EARPODS

GJATESIA E KABELLIT : 1m

MATERIALI : ABS + TPE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 93.2dB

MIKROFON : PO

VECORI : MBROJTJE E SHKELQYER KUNDER DJERSES DHE UJIT

DIZENJIM INXHINIERIK I VECANTE I FORMES SE KUFJES PER TE RRITUR DALJEN E VOLUMIT DHE ZVOGELUAR ZHURMAT NE MAKSIMUM

MATERIAL I CILESISE SE LARTE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

VESHORE ERGONOMIKE QE PERSHTATET ME VESHIN DHE NUK NDJEHET EDHE PAS MBAJTJES PER NJE KOHE TE GJATE,

MIKROFON HD PER TELEFONATA TE QARTA,

PAMJE MODERNE ME SHKELQIM,

PERSHTATET GJERESISHT ME SHUMICEN E PAJISJEVE ME PORTE AUX 3.5mm

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje