Kufje Me Kabell Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Awei

Kufje Me Kabell Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Awei
Kufje Me Kabell Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Awei
Kufje Me Kabell Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Awei
Kufje Me Kabell Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Awei
Kufje Me Kabell Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Awei
Kufje Me Kabell Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Awei

Kufje Me Kabell Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Awei

Cmimi real Lek 2,400 Oferte Lek 1,200 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME KABELL ME FISHE AUDIO 3.5mm

MARKA : AWEI

MODELI : ES-10TY

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

DIAMETRI I BOKSIT : 11.5mm

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 90dB ± 3dB

MIKROFON : PO

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

MIKFROFON I INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA,

BUTONA KONTROLLI NE KABELL PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

TINGULL I QARTE DHE I FUQISHEM,

KABELL ME NEJLON TE ENDUR KUNDER NGATERRIMIT DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

ANULLUESH ZHURMASH PER DEGJIM TE PASTER EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

I PERSHTATSHEM PER GJITHE PAISJET ME PORTE AUDIO 3.5mm

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Bateri E Jashtme Me 2 Porta Me Drite Led Awei 20000 Mah
awei
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%