Kufje Me Kabell Me Fishe 3.5mm Dhe Mikrofon Ovleng

Kufje Me Kabell Me Fishe 3.5mm Dhe Mikrofon Ovleng
Kufje Me Kabell Me Fishe 3.5mm Dhe Mikrofon Ovleng
Kufje Me Kabell Me Fishe 3.5mm Dhe Mikrofon Ovleng
Kufje Me Kabell Me Fishe 3.5mm Dhe Mikrofon Ovleng
Kufje Me Kabell Me Fishe 3.5mm Dhe Mikrofon Ovleng
Kufje Me Kabell Me Fishe 3.5mm Dhe Mikrofon Ovleng
Kufje Me Kabell Me Fishe 3.5mm Dhe Mikrofon Ovleng
Kufje Me Kabell Me Fishe 3.5mm Dhe Mikrofon Ovleng

Kufje Me Kabell Me Fishe 3.5mm Dhe Mikrofon Ovleng

Color
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 750 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME KABELL ME FISHE AUDIO 3.5mm

MARKA : OVLENG

MODELI : ET83

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

MATERIALI : ALUMIN + TPE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : -40.2dB

MIKROFON : PO

VECORI : KUFJE CILESORE ME KONSTRUKT ALUMINI

MATERIAL I CILESISE SE LARTE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

VESHORE ERGONOMIKE QE PERSHTATET ME VESHIN DHE NUK NDJEHET EDHE PAS MBAJTJES PER NJE KOHE TE GJATE,

MIKROFON HD PER TELEFONATA TE QARTA,

PAMJE MODERNE ME SHKELQIM,

PERSHTATET GJERESISHT PER PAISJET ME PORTE AUDIO 3.5mm

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje