Kufje Me Kabell Baseus Lark Series, Ze Me Cilesi Te Larte, Anullues Zhurmash Pasiv

Kufje Me Kabell Baseus Lark Series, Ze Me Cilesi Te Larte, Anullues Zhurmash Pasiv
Kufje Me Kabell Baseus Lark Series, Ze Me Cilesi Te Larte, Anullues Zhurmash Pasiv
Kufje Me Kabell Baseus Lark Series, Ze Me Cilesi Te Larte, Anullues Zhurmash Pasiv
Kufje Me Kabell Baseus Lark Series, Ze Me Cilesi Te Larte, Anullues Zhurmash Pasiv
Kufje Me Kabell Baseus Lark Series, Ze Me Cilesi Te Larte, Anullues Zhurmash Pasiv
Kufje Me Kabell Baseus Lark Series, Ze Me Cilesi Te Larte, Anullues Zhurmash Pasiv
Kufje Me Kabell Baseus Lark Series, Ze Me Cilesi Te Larte, Anullues Zhurmash Pasiv
Kufje Me Kabell Baseus Lark Series, Ze Me Cilesi Te Larte, Anullues Zhurmash Pasiv
Kufje Me Kabell Baseus Lark Series, Ze Me Cilesi Te Larte, Anullues Zhurmash Pasiv

Kufje Me Kabell Baseus Lark Series, Ze Me Cilesi Te Larte, Anullues Zhurmash Pasiv

Color
Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,000 Ulje 47%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME KABELL

MARKA : BASEUS 

GJATESIA : 1.2m

FREKUENCA : 20Hz - 20000Hz

NDJESHMERIA E MIKROFONIT : 41dB±3dB

VECORI : TINGULL HI-FI,

FILM TITANIUMI VE NE DUKJE EDHE FREKUENCAT E ULETA DHE JEP ZE ME CILESI TE LARTE,

ANULLUES ZHURMASH PASIV,

KABELL I DURUESHEM DHE FLEKSIBEL I BERE ME TPE + NEJLON,

KONTROLL PER MUZIKEN DHE TELEFONATEN

TJETER : VESHJA PREJ ALIAZHI METALIK RUAN DHE SIGURON CILESINE E ZERIT,

SUPER BASS,

DIZENJIM I LEHTE PER TE SHMANGUR DEMTIMET E VESHIT NGA PERDORIMI I GJATE,

FISHE E PAOKSIDUESHME QE GARANTON SINJAL ORIGJINAL TE ZERIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%