Kufje Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Remax

Kufje Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Remax
Kufje Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Remax
Kufje Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Remax
Kufje Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Remax
Kufje Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Remax
Kufje Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Remax
Kufje Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Remax
Kufje Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Remax
Kufje Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Remax
Kufje Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Remax
Kufje Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Remax
Kufje Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Remax
Kufje Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Remax

Kufje Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Remax

COLOR
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 700 Ulje 42%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME KABELL ME FISHE AUDIO 3.5mm

MARKA : REMAX

MODELI : RM-512

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

DIAMETRI I BOKSIT : 9mm

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 95dB±4dB

MIKROFON : PO

VECORI : MATERIAL CILESOR PREJ CELIKU INOKS I KLASIT TE LARTE,

MIKROFON I INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA,

BUTONA KONTROLLI NE KABELL PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

TINGULL I QARTE DHE I BUTE ME EFFEKT TE RENDE BASS-I,

VESHORE ERGONOMIKE E BUTE QE PERSHTATET ME VESHIN PA E LODHUR EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE MBAJTJEJE,

KABELL ME DIZENJIM KUNDER NGATERRIMIT DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

ANULLUESH ZHURMASH PER DEGJIM TE PASTER EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

I PERSHTATSHEM PER GJITHE PAISJET ME PORTE AUDIO 3.5mm

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje