Kufje Me Fishe Dhe Bluetooth Audio Lightning Wiwu Earbuds

Kufje Me Fishe Dhe Bluetooth Audio Lightning Wiwu Earbuds
Kufje Me Fishe Dhe Bluetooth Audio Lightning Wiwu Earbuds
Kufje Me Fishe Dhe Bluetooth Audio Lightning Wiwu Earbuds
Kufje Me Fishe Dhe Bluetooth Audio Lightning Wiwu Earbuds
Kufje Me Fishe Dhe Bluetooth Audio Lightning Wiwu Earbuds
Kufje Me Fishe Dhe Bluetooth Audio Lightning Wiwu Earbuds

Kufje Me Fishe Dhe Bluetooth Audio Lightning Wiwu Earbuds

Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 1,400 Ulje 13%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE EARBUDS

MARKA : WIWU

GJATESIA : 1m

FISHA AUDIO : LIGHTNING

MIKROFON : PO

 

NDJEHSMERIA : 92±3 dB

FREKUENCA : 20 - 20000 Hz

MATERIALI : TPE ME CILESI TE LARTE DHE SHUME ELASTIK

VECORI : DIZENJIM I LEHTE DHE MIQESOR PER VESHIN, LIDHET ME BLUETOOTH EDHE PER IPAD. 

MIKROFON TE INTEGRUAR, SUPORTON MUZIKE DHE TELEFONATAT.

KONTROLLERI : KONTROLLON PLAYERIN E MUZIKES + PERGJIGJET TELEFONATES, PER SISTEMIN APPLE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga HOCO
Oferte
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p 2m
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%