Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Si Airpods Pro Xo

Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Si Airpods Pro Xo
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Si Airpods Pro Xo
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Si Airpods Pro Xo
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Si Airpods Pro Xo
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Si Airpods Pro Xo

Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Si Airpods Pro Xo

Cmimi real Lek 900 Oferte Lek 500 Ulje 44%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME KABELL

MARKA : XO

GJATESIA E KABLLIT: 1.2m

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 10000Hz

MIKROFON : PO, HD

MATERIALI: TPE

NDJESHMERIA: 92 + 3 Db

PORTA: AUX

PESHA: 12g

VECORI : MATERIALI SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

DIZENJIM ERGONOMIK ME VESHORE TE REHATSHME PER VESHIN,

VESHORE SILIKONI TE BUTE ME PERMASA TE NDRYSHME PER TU PERSHTATUR ME VESHIN,

ESHTE E QENDRUESHME EDHE GJATE AKTIVITEVE TE NDRYSHME FIZIKE,

TINGULL HI-FI PROFESIONAL DHE BASS TE PERFORCUAR,

MIKROFON TE INTEGRUAR ME ANULLUESH ZHURMASH MUNDESON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

BUTON KONTROLLI PRAKTIK PER MUZIKEN DHE TELEFONATEN,

PAMJE MODERNE PLOT STIL DHE ELEGANCE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,000 Ulje 12%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus SiMU S1
baseus
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%