Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo High Fidelity

Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo High Fidelity
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo High Fidelity
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo High Fidelity
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo High Fidelity
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo High Fidelity
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo High Fidelity
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo High Fidelity
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo High Fidelity

Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Xo High Fidelity

Cmimi real Lek 600 Oferte Lek 500 Ulje 17%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME KABELL ME FISHE AUDIO AUX

MARKA : XO

GJATESIA E KABELLIT : 1m

MATERIALI : PC + TPE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 93 dB

MIKROFON : PO

NGJYRA : E ZEZE 

VECORI : MBROJTJE E SHKELQYER KUNDER DJERSES DHE UJIT

DIZENJIM INXHINIERIK I VECANTE I FORMES SE KUFJES PER TE RRITUR DALJEN E VOLUMIT DHE ZVOGELUAR ZHURMAT NE MAKSIMUM

MATERIAL I CILESISE SE LARTE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

VESHORE ERGONOMIKE QE PERSHTATET ME VESHIN DHE NUK NDJEHET EDHE PAS MBAJTJES PER NJE KOHE TE GJATE,

MIKROFON HD PER TELEFONATA TE QARTA,

PAMJE MODERNE ME SHKELQIM,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,000 Ulje 12%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus SiMU S1
baseus
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%