Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Si Suste Xo

Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Si Suste Xo
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Si Suste Xo
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Si Suste Xo
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Si Suste Xo
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Si Suste Xo
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Si Suste Xo
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Si Suste Xo
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Si Suste Xo
Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Si Suste Xo

Kufje Me Fishe Audio Aux 3.5mm Si Suste Xo

Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 700 Ulje 42%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME KABELL

MARKA : XO

GJATESIA E KABLLIT: 1.2m i mbledhur / 1.8m i shpalosur

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 10000Hz

MIKROFON : PO, HD

MATERIALI: TPE

NDJESHMERIA: 93 + 3 Db

PORTA: AUX

PESHA: 10g

VECORI : MATERIALI SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KABELL ELASTIK SI SUSTE PER NJE GJATESI DERI NE 1.8 METRA,

DIZENJIM ERGONOMIK ME VESHORE TE REHATSHME PER VESHIN,

PAMJE MODERNE SI EARPODS TE IPHONIT,

ESHTE E QENDRUESHME EDHE GJATE AKTIVITEVE TE NDRYSHME FIZIKE,

TINGULL HI-FI PROFESIONAL DHE BASS TE PERFORCUAR,

MIKROFON TE INTEGRUAR ME ANULLUESH ZHURMASH MUNDESON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

BUTON KONTROLLI PRAKTIK PER MUZIKEN DHE TELEFONATEN,

PAMJE MODERNE PLOT STIL DHE ELEGANCE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje