Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Moxom

Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Moxom
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Moxom
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Moxom
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Moxom
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Moxom
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Moxom
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Moxom
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Moxom

Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Moxom

Color
Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 600 Ulje 63%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE  ME KABELL

MARKA : MOXOM

MODELI : MX-EP09

GJATESIA E TELIT : 1.2m

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

MIKROFON : PO, HD

VECORI : MATERIALI SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

DIZENJIM ERGONOMIK ME VESHORE TE REHATSHME PER VESHIN,

VESHORE SILIKONI TE BUTE ME PERMASA TE NDRYSHME PER TU PERSHTATUR ME VESHIN,

ESHTE E QENDRUESHME EDHE GJATE AKTIVITEVE TE NDRYSHME FIZIKE,

TINGULL HI-FI PROFESIONAL DHE BASS TE PERFORCUAR,

MIKROFON TE INTEGRUAR ME ANULLUESH ZHURMASH MUNDESON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

BUTON KONTROLLI PRAKTIK PER MUZIKEN DHE TELEFONATEN,

PAMJE MODERNE PLOT STIL DHE ELEGANCE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje