Kufje Me Fishe 3.5mm Konfulon

Kufje Me Fishe 3.5mm Konfulon
Kufje Me Fishe 3.5mm Konfulon
Kufje Me Fishe 3.5mm Konfulon
Kufje Me Fishe 3.5mm Konfulon
Kufje Me Fishe 3.5mm Konfulon
Kufje Me Fishe 3.5mm Konfulon

Kufje Me Fishe 3.5mm Konfulon

Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 2,500 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE UNIVERSALE

MARKA : KONFULON

MODELI : HS-02

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

MATERIALI : PC + TPU

PERMASA : 150 x 87 x 152 mm

MIKROFON : PO

VECORI : MIKROFON ME ANULLUES ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA,

DIZENJIM I CILESISE SE LARTE PER BASS ME TE THELLE E ME TE PASUR,

BUTONA KONTROLLI PER LEHTESI GJATE PERGJIGJES SE TELEFONATES APO NDERRIMIT TE MUZIKES,

VESHORE E BUTE QE NUK JU MERZITET EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE MBAJTJEJE,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Konfulon
Oferte
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Bh-01
konfulon
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%