Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Bh-01

Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Bh-01
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Bh-01
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Bh-01
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Bh-01
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Bh-01
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Bh-01
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Bh-01

Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Bh-01

COLOR
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,200 Ulje 52%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : KONFULON

MODELI : BH-01

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

KONTROLL VOLUMI : PO

NDJESHMERIA : 90±3DB

MIKROFON : PO

KOHA : NE KARIKIM 1.5-2 ORE , NE BISEDE RRETH 4 ORE , STANDBY RRETH 110 ORE

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10M

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE ,

SHUME I LEHTE , I DURUESHEM DHE I REHATSHEM,

VESHORE SILIKONI E BUTE ,

DIZENJIM ELEGANT ,

KAPACITET I LARTE I BATERISE ,

ANULLIM AUTOMATIK ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA KRISTAL ,

MUND TE LIDHET ME DY PAISJE NJEHERESH

TJETER : BUTON MULTIFUNKISONAL I INTEGRUAR PER NDERRIM MIDIS PAISJEVE,TELEFONATES DHE MUZIKES ,

SINJAL I STABILIZUAR,

PERSHTATET ME SHUMICEN E PAISJEVE ME BLUETOOTH,

DIZENJIM QE PERSHTATET ME KANALIN E VESHIT NUK BIE GJATE VRAPIMIT APO NDONJE AKTIVITETI TJETER FIZIK

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Konfulon
Oferte
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Bh-01
konfulon
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%