Kufje Me Fishe 3.5mm Konfulon

Kufje Me Fishe 3.5mm Konfulon
Kufje Me Fishe 3.5mm Konfulon
Kufje Me Fishe 3.5mm Konfulon
Kufje Me Fishe 3.5mm Konfulon
Kufje Me Fishe 3.5mm Konfulon

Kufje Me Fishe 3.5mm Konfulon

Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 2,500 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME FISHE 3.5mm

MARKA : KONFULON

MODELI : HS-01

GJATESIA E FISHES AUX : 1m

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 98 dB

FUQIA NE DALJE : 3mW

VECORI : KUFJE ME TE CILEN DO TE PROVONI MUZIKEN LUKSOZE DHE CILESINE E TINGULLIT QE OFRON ESKPERIENCEN DHE REHATINE UNIKE,

MIKROFON I INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA,

DIZENJIMI MAHNITES JU NDIHMON TE DUKENI PLOT STIL,

VESHORE E BUTE QE NUK JU MERZITET EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE MBAJTJEJE,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT


Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Konfulon
Oferte
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Bh-01
konfulon
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon
konfulon
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 3,100 Ulje 61%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%