Kufje Me Dy Bokse Per Secilen Ane, Sportive, Me Bluetooth Remax

Kufje Me Dy Bokse Per Secilen Ane, Sportive, Me Bluetooth Remax
Kufje Me Dy Bokse Per Secilen Ane, Sportive, Me Bluetooth Remax
Kufje Me Dy Bokse Per Secilen Ane, Sportive, Me Bluetooth Remax
Kufje Me Dy Bokse Per Secilen Ane, Sportive, Me Bluetooth Remax
Kufje Me Dy Bokse Per Secilen Ane, Sportive, Me Bluetooth Remax
Kufje Me Dy Bokse Per Secilen Ane, Sportive, Me Bluetooth Remax
Kufje Me Dy Bokse Per Secilen Ane, Sportive, Me Bluetooth Remax
Kufje Me Dy Bokse Per Secilen Ane, Sportive, Me Bluetooth Remax
Kufje Me Dy Bokse Per Secilen Ane, Sportive, Me Bluetooth Remax
Kufje Me Dy Bokse Per Secilen Ane, Sportive, Me Bluetooth Remax
Kufje Me Dy Bokse Per Secilen Ane, Sportive, Me Bluetooth Remax
Kufje Me Dy Bokse Per Secilen Ane, Sportive, Me Bluetooth Remax
Kufje Me Dy Bokse Per Secilen Ane, Sportive, Me Bluetooth Remax

Kufje Me Dy Bokse Per Secilen Ane, Sportive, Me Bluetooth Remax

COLOR
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 2,500 Ulje 44%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE SPORTIVE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-S26

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

KAPACITETI I BATERISE : 200mAH

GJATESIA E KABELLIT : 63cm

PESHA : 19g

FUQIA NE DALJE : 30mW

DIAMETRI I BOKSIT : 

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE / NE BISEDE OSE MUZIKE RRETH 14 ORE / NE STANDBY 200 ORE

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 92dB

PRINCIPI I VOKALIZMIT : DINAMIK

MIKROFON : PO , HD

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE 

VECORI : TEKNOLOGJIA E QARTESISE SE ZERIT HIFI,

DIZENJIM MODERN UNIK ME CILESI TE LARTE DHE PESHE SHUME TE VOGEL

KAPACITET I LARTE I BATERSISE JU MUNDESON TE DEGJONI MUZIKE PER RRETH 14 ORE RRESHT

BUTONA KONTROLLI SHUME PRAKTITK PER TE KONTROLLUAR MUZIKEN DHE TELEFONATAT,

PERSHTATET GJERESISHT ME SISTEMIN ANDROID DHE iOS

DIZENJIM ME NGJITJE MAGNETIKE E KOMBINUAR ME BUKURI NATYRALE QE NUK BIEN LEHTESISHT EDHE GJATE LEVIZJEVE DHE SHMANG NGATERRIMIN E TELAVE,

PERSMIRESIM I DUKSHEM I MBAJTJES TRADICIONALE TE KUFJEVE ME NJE DIZENJIM ME ERGONOMIK PER ME SHUME REHATI GJATE PERDORIMIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje