Kufje Headphones Me Bluetooth Wk

Kufje Headphones Me Bluetooth Wk
Kufje Headphones Me Bluetooth Wk
Kufje Headphones Me Bluetooth Wk
Kufje Headphones Me Bluetooth Wk
Kufje Headphones Me Bluetooth Wk
Kufje Headphones Me Bluetooth Wk
Kufje Headphones Me Bluetooth Wk

Kufje Headphones Me Bluetooth Wk

Cmimi real Lek 5,900 Oferte Lek 3,500 Ulje 41%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : WK

MODELI : PB-200

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FUQIA NE DALJE : 30mW

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : 105dB ±3dB

VECORI : DIZENJIM I FRYMEZUAR NGA JETA,

ZGAVER AKUSTIKE PREJ METALI,

TINGULL ME CILESI TE LARTE PLOT ENERGJI DHE DINAMIZEM,

BUTONA KONTROLLI NE TRUPIN E KUFJES PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MIKROFON HD,

MUND TE PERDORET DHE ME FISHE AUX 3.5mmTransporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Headphones