Kufje Headphones Me Bluetooth Mikrofon Hd Wk

Kufje Headphones Me Bluetooth Mikrofon Hd Wk
Kufje Headphones Me Bluetooth Mikrofon Hd Wk
Kufje Headphones Me Bluetooth Mikrofon Hd Wk
Kufje Headphones Me Bluetooth Mikrofon Hd Wk
Kufje Headphones Me Bluetooth Mikrofon Hd Wk

Kufje Headphones Me Bluetooth Mikrofon Hd Wk

COLOR
Cmimi real Lek 4,900 Oferte Lek 3,500 Ulje 29%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : WK

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FUQIA NE DALJE : 30mW

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : 105dB ±3dB

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 6 ORE / STANDBY RRETH 200 ORE

VECORI : DIZENJIM I FRYMEZUAR NGA JETA,

TINGULL ME CILESI TE LARTE PLOT ENERGJI DHE DINAMIZEM,

DEGJONI MUZIKE PA PENGESE TE KABELLIT, POR NESE JENI NE AMBIENTE KU NUK LEJOHET BLUETOOTH-I ATEHERE MUND T'I PERDRONI ME KABELL AUDIO AUX 3.5mm

DIZENJIM ME PALOSJE ZE PAK VEND DHE JU LEJON TA MBANI ME LEHTE ME VETE

PERGJIGJUNI TELEFONATAVE DIREKT NGA KUFJET NEPERMJET BUTONAVE TE KONTROLLIT PER TELEFONATEN , MUZIKEN DHE VOLUMIN

MATERIAL I LEHTE DHE I BUTE I VESHOREVE JU MUNDESON TE DEGJONI PER NJE KOHE TE GJATE PA NDIER LODHJE

MIKROFON HD ME ANULLUES ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA NE CDO VEND

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Headphones
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus
baseus
Oferte Lek 9,500 Cmimi real Lek 14,500 Ulje 34%
Oferte
Kufje Headphones Moxom Me Bluetooth V5.0 Dhe Drita Led
moxom
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 19%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth V5.0 Moxom
moxom
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Kufje Headphones Me Fishe Dhe Bass Moxom 3D
moxom
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 2,900 Ulje 7%