Kufje Cift Me Bluetooth Te Ngjashme Me Airpods, Me Mbajtese Karikimi

Kufje Cift Me Bluetooth Te Ngjashme Me Airpods, Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Te Ngjashme Me Airpods, Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Te Ngjashme Me Airpods, Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Te Ngjashme Me Airpods, Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Te Ngjashme Me Airpods, Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Te Ngjashme Me Airpods, Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Te Ngjashme Me Airpods, Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Te Ngjashme Me Airpods, Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Te Ngjashme Me Airpods, Me Mbajtese Karikimi

Kufje Cift Me Bluetooth Te Ngjashme Me Airpods, Me Mbajtese Karikimi

COLOR
Cmimi real Lek 8,900 Oferte Lek 6,500 Ulje 27%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp


PERSHRKIMI I PRODUKTIT

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1AEMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : USAMS

MODELI : US-LU001

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 15m

FRESKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 96dB±2dB

KAPACITETI I BATERISE : 32mAh

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES : 560mAh

KOHA PER MBAJTESEN : NE KARIKIM RRETH 1.5

KOHA PER KUFJET : NE PERDORIM RRETH 3 ORE / STANDBY RRETH 300 ORE

PERMASA E MBAJTESES : 44.5 x 21.5 x 53.5mm

VECORI : DIZENJIM ERGONOMIK I REHATSHEM DHE I QENDRUESHEM,

MBAJTESE KARIKIMI PORTATIVE MUNDESON 5 KARIKIME TE PLOTA PER KUFJET,

TINGULL ME CILESI EKSELENTE,

BUTON KONTROLLI ME PREKJE PRAKTIK NE TRUPIN E KUFJES PER TELEFONATA DHE MUZIKE,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

KUFJET NDIZEN AUTOMATIKISHT SAPO HIQEN NGA MBAJTESJA DHE PO ASHTU FIKEN KUR FUTEN NE MBAJTESE ,

LIDHET NJEKOHESISHT ME DY PAISJE,

KONTROLL ME NJE KLIK I TELEFONATES DHE MUZIKES,

TEKNOLOGJIA HD PER ANULLIMIN E ZHURMAVE RRETHUES JU MUNDESON TELEFONATA TE QARTA NE CDO MOMENT,

PESHA E VOGEL MUNDESON LEHTESISHT MBAJTJEN PER NJE KOHE TE GJATE,

MBAJTESJA MUND TE KARIKOJE TELEFONIN NE RASTE EMERGJENTE

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME FUNKSION LIDHJEJE ME BLUETOOTH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje