Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2

Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2
Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2
Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2
Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2
Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2
Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2
Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2
Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2
Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2
Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2
Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2
Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2
Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2
Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2
Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2
Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2
Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2

Kufje Teke Me Bluetooth Sportive Awei T2

Cmimi real Lek 3,700 Oferte Lek 2,600 Ulje 30%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : AWEI

MODELI : T2

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 6mm

KAPACITETI I BATERISE : 40mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE TELEFONATA RRETH 5 ORE / NE DEGJIM MUZIKE RETH 4 ORE / NE STANDBY 200 ORE

PERMASA : 5 x 30.5 x 45.7 mm

PESHA : 11.5g

VECORI : TEKNOLOGJIA IPX4 KUNDER UJIT DHE DJERSES,

DIZENJIM ERGONOMIK I REHATSHEM DHE I QENDRUESHEM,

STABILE DHE TE PALEVIZSSHME FALE KAPESES NE FORME GREPI,

TEKNOLOGJIA TWS OFRON TINGULL TE QARTE HD ME BASS TE FUQISHEM,

BUTON KONTROLLI PRAKTIK NE TRUPIN E KUFJES PER TELEFONATA DHE MUZIKE,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

KONTROLL ME NJE KLIK I TELEFONATES DHE MUZIKES,

PESHA E VOGEL PREJ 5g MUNDESON LEHTESISHT MBAJTJEN PER NJE KOHE TE GJATE GJATE AKTIVITETEVE TUAJA FIZIKE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%