Kufje Teke Me Bluetooth Remax

Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax

Kufje Teke Me Bluetooth Remax

COLOR
Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,500 Ulje 32%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-T21

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA : 50HZ-10KHZ

NDJESHMERIA : 99±3dB

KAPACITETI I BATERISE : 50mAH

KOHA : NE KARIKIM 1.5 ORE / NE BISEDE 3.5 ORE / NE STANDBY 100 ORE

MIKROFON : PO, HD

PESHA : 3.8g

VECORI : PERMASA E VOGEL, ME E REHATSHME NE PERDORIM,

STANDBY PER NJE KOHE ME TE GJATE,

PAMJE SA E THJESHTE AQ E MAHNITSHME,

CILESIA E ZERIT HD GJATE TELFONATES,

PORTATIVE PER TA MBAJTURME VETE,

DIZENJIM ERGONOMIK PER TA MBAJTUR DHE GJATE VRAPIMIT PER TE SHIJUAR RELAKSIN QE JEP SPORTI

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje