Kufje Teke Me Bluetooth Remax

Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax

Kufje Teke Me Bluetooth Remax

Color
Cmimi real Lek 2,400 Oferte Lek 1,600 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-T13

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA E PERGJIGJES : 50 -10000Hz

NDJESHMERIA : 98±3dB

NDJESHMERIA E MIKROFONIT :  42±3dB

KOHA : NE KARIKIM 1 ORE / NE BISEDE RRETH 3 ORE / STANDBY 80 ORE

NGJYRA : E BARDHE / E ZEZE

VECORI : STIL FANTASTIK DHE TONALITETI I ZERIT I SHKELQYER,

MATERIAL SHUME CILESOR,

VESHORE E BUTE ERGONOMIKE QE PERSHTATET PLOTESISHT ME VESHIN DHE NUK BIE EDHE GJATE AKTIVITETIT FIZIK,

PERSHTATSHMERI TE GJERE ME PASIJET BLUETOOTH,

LIDHJE E SHPEJTE DHE E STABILIZUAR,

REDUKTON NE MENYRE SHUME EFIKASE ZHURMAT,

INDIKATOR LED PER GJENDJEN E PAISJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje