Kufje Teke Me Bluetooth Razor-edge Hoco

Kufje Teke Me Bluetooth Razor-edge Hoco
Kufje Teke Me Bluetooth Razor-edge Hoco
Kufje Teke Me Bluetooth Razor-edge Hoco
Kufje Teke Me Bluetooth Razor-edge Hoco
Kufje Teke Me Bluetooth Razor-edge Hoco
Kufje Teke Me Bluetooth Razor-edge Hoco
Kufje Teke Me Bluetooth Razor-edge Hoco
Kufje Teke Me Bluetooth Razor-edge Hoco

Kufje Teke Me Bluetooth Razor-edge Hoco

COLOR
Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 2,400 Ulje 17%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE BLUETOOTH RAZOR-EDGE

MARKA : HOCO

 

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA E TRANSMETIMIT : 2.4Ghz

KAPACITETI I BATERISE : 45mAH

KOHA : 3 ORE NE TELEFONATE / 80 ORE STANDBY / RRETH 2 ORE KARIKIM

VECORI : DIZENJIM SI MBAJTESE STILOLAPSI

PERSHTATJA : TELEFONAT APPLE DHE NJE PJESE ANDROID

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga HOCO
Oferte
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p 2m
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%