Kufje Cift Me Bluetooth Qcy Mini 2

Kufje Cift Me Bluetooth Qcy Mini 2
Kufje Cift Me Bluetooth Qcy Mini 2
Kufje Cift Me Bluetooth Qcy Mini 2
Kufje Cift Me Bluetooth Qcy Mini 2
Kufje Cift Me Bluetooth Qcy Mini 2
Kufje Cift Me Bluetooth Qcy Mini 2
Kufje Cift Me Bluetooth Qcy Mini 2
Kufje Cift Me Bluetooth Qcy Mini 2
Kufje Cift Me Bluetooth Qcy Mini 2
Kufje Cift Me Bluetooth Qcy Mini 2
Kufje Cift Me Bluetooth Qcy Mini 2
Kufje Cift Me Bluetooth Qcy Mini 2

Kufje Cift Me Bluetooth Qcy Mini 2

Color
Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,700 Ulje 23%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : QCY

MODELI : MINI 2

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 6mm

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE

KAPACITETI I BATERISE : 40mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE PERDORIM RRETH 3 ORE / NE STANDBY 70 ORE

PERMASA : 14 x 14 x 26 mm

PESHA : 4g

VECORI : TEKNOLOGJIA IPX4 KUNDER UJIT DHE DJERSES,

DIZENJIM ERGONOMIK I REHATSHEM DHE I QENDRUESHEM,

TEKNOLOGJIA TWS OFRON TINGULL TE QARTE HD ME BASS TE FUQISHEM,

BUTON KONTROLLI PRAKTIK NE TRUPIN E KUFJES PER TELEFONATA DHE MUZIKE,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

KUFJET JANE TE LEHTA DHE SHUME CILESORE DUKE SIGURUAR JETEGJATESI TE MADHE,

KONTROLL ME NJE KLIK I TELEFONATES DHE MUZIKES,

PESHA E VOGEL PREJ 4g MUNDESON LEHTESISHT MBAJTJEN PER NJE KOHE TE GJATE,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje