Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax

Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax

Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax

COLOR
Cmimi real Lek 8,500 Oferte Lek 6,500 Ulje 24%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-500HB

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FISHE AUX : 1m

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 103±3dB

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2.5 ORE / NE PERDORIM RRETH 16 ORE / NE STANDBY 110 ORE

VECORI : VESHORE SUPER E BUTE ME VESHJE LEKURE,

NUK NDJENI LODHJE A PO DHIMBJE VESHI EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

DIAMETER I KONSIDERUESHEM PREJ 76mm,

DIZENJIM PER ANULLIMIN E ZHURMAVE,

BATERIA ME KAPACITET TE LARTE MUNDESON QE ME NJE KARIKIM TE DEGJONI DERI PLOT 16 ORE,

BOKSE ME CILESE TE LARTE OFROJNE TINGULL TE QARTE DHE BASS TE FUQISHEM,

MUND TE LIDHET NJEHOHESISHT ME DY PAISJE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET E BLUETOOTH-IT TE DISPONUESHME NE TREG ME SISTEM OPERATIV iOS DHE ANDROID,

MUNDESON LIDHJEN DHE NEPERMJET PORTES AUX

TJETER : KONTROLL ME ZE,

KUNDER UJIT ,

MIKROFON ME ANULLUES ZHURMASH AKTIV,

BUTONA KONTROLLI PRAKTITK NE TRUPIN E KUFJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Headphones
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth V5.0 Moxom
moxom
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Kufje Headphones Xo Me Bluetooth V5.0
xo
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 22%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Dhe Aux 3.5mm Lenovo
lenovo
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,300 Ulje 21%