Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax Tws-2

Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax Tws-2
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax Tws-2
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax Tws-2
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax Tws-2
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax Tws-2
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax Tws-2
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax Tws-2

Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax Tws-2

Color
Cmimi real Lek 7,000 Oferte Lek 5,500 Ulje 21%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH ME MBAJTESE KARIKIMI

MARKA : REMAX

MODELI : TWS-2

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES : 330mAh

KAPACITETI I BATERISE : 55mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE DEGJIM MUZIKE RETH 2.5 ORE / NE STANDBY 150 ORE

PERMASA : 16.8 x 23mm

VECORI : TEKNOLOGJIA IPX4 KUNDER UJIT DHE DJERSES,

DIZENJIM ERGONOMIK I REHATSHEM DHE I QENDRUESHEM,

MBAJTESE KARIKIMI PORTATIVE MUNDESON 4 KARIKIME TE PLOTA PER KUFJET,

TEKNOLOGJIA TWS OFRON TINGULL TE QARTE HD ME BASS TE FUQISHEM,

BUTON KONTROLLI PRAKTIK NE TRUPIN E KUFJES PER TELEFONATA DHE MUZIKE,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

KUFJET NDIZEN AUTOMATIKISHT SAPO HIQEN NGA MBAJTESJA DHE PO ASHTU FIKEN KUR FUTEN NE MBAJTESE ,

KONTROLL ME NJE KLIK I TELEFONATES DHE MUZIKES,

PESHA E VOGEL PREJ 5g MUNDESON LEHTESISHT MBAJTJEN PER NJE KOHE TE GJATE,

MBAJTESJA MUND TE KARIKOJE TELEFONIN NE RASTE EMERGJENTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje