Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Awei T3

Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Awei T3
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Awei T3
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Awei T3
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Awei T3
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Awei T3
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Awei T3
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Awei T3
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Awei T3
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Awei T3
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Awei T3
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Awei T3
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Awei T3
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Awei T3
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Awei T3
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Awei T3
Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Awei T3

Kufje Cift Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Awei T3

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 5,200 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH ME MBAJTESE KARIKIMI

MARKA : AWEI

MODELI : T3

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 6mm

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES : 480mAh

KAPACITETI I BATERISE : 40mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE TELEFONATA RRETH 2 ORE / NE DEGJIM MUZIKE RETH 1.5 ORE / NE STANDBY 150 ORE

PERMASA : 7.20 x 4.50 x 2.50 cm

PESHA : 61g

VECORI : TEKNOLOGJIA IPX4 KUNDER UJIT DHE DJERSES,

DIZENJIM ERGONOMIK I REHATSHEM DHE I QENDRUESHEM,

MBAJTESE KARIKIMI PORTATIVE MUNDESON 6 KARIKIME TE PLOTA PER KUFJET,

TEKNOLOGJIA TWS OFRON TINGULL TE QARTE HD ME BASS TE FUQISHEM,

BUTON KONTROLLI PRAKTIK NE TRUPIN E KUFJES PER TELEFONATA DHE MUZIKE,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

KUFJET NDIZEN AUTOMATIKISHT SAPO HIQEN NGA MBAJTESJA DHE PO ASHTU FIKEN KUR FUTEN NE MBAJTESE ,

KONTROLL ME NJE KLIK I TELEFONATES DHE MUZIKES,

PESHA E VOGEL PREJ 5g MUNDESON LEHTESISHT MBAJTJEN PER NJE KOHE TE GJATE,

MBAJTESJA MUND TE KARIKOJE TELEFONIN NE RASTE EMERGJENTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%