Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Air

Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Air
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Air
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Air
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Air
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Air
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Air
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Air
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Air
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Air
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Air
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Air
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Air
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Air
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Air

Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Air

COLOR
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,400 Ulje 31%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : KONFULON

MODELI : BH-09

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2 + EDR

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 12m

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 90±3DB

KAPACITETI I BATERISE : 50mAH;

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES : 3000mAH

HYRJE : 5V / 1A

DALJE : 5V / 2.1A

PESHA E KUFJES : 4g

PESHA E MBAJTESES : 35g

PERMASA : 104 x 38 x 38 mm

MIKROFON : PO

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE

KOHA : NE KARIKIM 1.5-2 ORE , NE BISEDE RRETH 4 ORE , STANDBY RRETH 120 ORE

VECORI : MBAJTESJA MUND TE SHERBEJE SI BATERI E JASHTEM PER TE KARIKUAR CELULARIN NE RASTE EMERGJENTE

MATERIALI I CILESISE SE LARTE ,

SHUME I LEHTE , I DURUESHEM DHE I REHATSHEM,

DIZENJIM ELEGANT ,

MBAJTESE KARIKIMI QE KUFJA TE JETE GJITHMONE E GATSHME PER PERDORIM,

ANULLIM AUTOMATIK ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA KRISTAL ,

MUND TE LIDHET ME DY PAISJE NJEHERESH

TJETER : BUTON MULTIFUNKISONAL I INTEGRUAR PER NDERRIM MIDIS PAISJEVE,TELEFONATES DHE MUZIKES ,

SINJAL I STABILIZUAR,

PERSHTATET ME SHUMICEN E PAISJEVE ME BLUETOOTH,

DIZENJIM QE PERSHTATET ME KANALIN E VESHIT NUK BIE GJATE VRAPIMIT APO NDONJE AKTIVITETI TJETER FIZIK

MBAJTESJA MUND TE SHERBEJE SI BATERI E JASHTEM PER TE KARIKUAR CELULARIN NE RASTE EMERGJENTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Konfulon