Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon

Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon

Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon

COLOR
Cmimi real Lek 3,100 Oferte Lek 1,200 Ulje 61%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : KONFULON

MODELI : BH-03

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10M

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 90±3DB

KAPACITETI I BATERISE : 45mAH;

MIKROFON : PO

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE

KOHA : NE KARIKIM 1.5-2 ORE , NE BISEDE RRETH 5 ORE , STANDBY RRETH 110 ORE

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE ,

SHUME I LEHTE , I DURUESHEM DHE I REHATSHEM,

VESHORE SILIKONI E BUTE ,

DIZENJIM ELEGANT ,

ANULLIM AUTOMATIK ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA KRISTAL ,

MUND TE LIDHET ME DY PAISJE NJEHERESH

TJETER : BUTON MULTIFUNKISONAL I INTEGRUAR PER NDERRIM MIDIS PAISJEVE,TELEFONATES DHE MUZIKES ,

SINJAL I STABILIZUAR,

PERSHTATET ME SHUMICEN E PAISJEVE ME BLUETOOTH,

DIZENJIM QE PERSHTATET ME KANALIN E VESHIT NUK BIE GJATE VRAPIMIT APO NDONJE AKTIVITETI TJETER FIZIK

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Konfulon
Oferte
Kufje Teke Me Bluetooth Konfulon Bh-01
konfulon
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%