Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco

Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco
Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco
Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco
Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco
Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco
Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco
Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco

Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco

Color
Cmimi real Lek 8,500 Oferte Lek 6,500 Ulje 24%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : HOCO

MODELI : 

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 400mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2.5 ORE / NE BISEDE OSE MUZIKE RRETH 12 ORE / NE STANDBY 200 ORE

MIKROFON : PO, HD

BOKSI : 40mm

PERMASA : 200 x 75 x 190mm

PESHA : 190g

VECORI : PAMJE PLOT STIL DHE CILESI E LARTE,

TINGULL NE CILESINE HI-FI,

MIKROFON HD PER TELEFONATA TE QARTA,

VESHORE TE BUTA DHE SHUME TE REHATSHME,

MUNDESI LIDHJEJE ME FISHE AUX 3.5mm,

KRAHE METALIK FLEKSIBEL TE FORTE DHE QE ZGJATET NE PERSHTATJE ME KOKEN,

PERSHTATET GJERESISHT ME SHUMICEN E PAJISJEVE BLUETOOTH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Headphones
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth V5.0 Moxom
moxom
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%