Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco Extra Bass

Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco Extra Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco Extra Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco Extra Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco Extra Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco Extra Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco Extra Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco Extra Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco Extra Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco Extra Bass

Kufje Headphones Me Bluetooth Hoco Extra Bass

Color
Cmimi real Lek 3,400 Oferte Lek 2,900 Ulje 15%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : HOCO

MODELI : W16

MATERIALI : ABS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 300mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / NE BISEDE OSE MUZIKE RRETH 4 ORE / NE STANDBY 200 ORE

MIKROFON : PO, HD

BOKSI : 40mm

PERMASA : 185 x 155 x 70mm

PESHA : 155g

VECORI : PAMJE PLOT STIL DHE CILESI E LARTE,

TINGULL NE CILESINE HI-FI,

MIKROFON HD PER TELEFONATA TE QARTA,

VESHORE TE BUTA DHE SHUME TE REHATSHME,

MUNDESI LIDHJEJE ME FISHE AUX 3.5mm,

KRAHE METALIK FLEKSIBEL TE FORTE DHE QE ZGJATET NE PERSHTATJE ME KOKEN,

BUTONA KONTROLLI TE INTEGRUAR NE TRUPIN E KUFJES,

PERSHTATET GJERESISHT ME SHUMICEN E PAJISJEVE BLUETOOTH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Headphones