Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Mikrofon Baseus

Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Mikrofon Baseus

Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Mikrofon Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,700 Ulje 43%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • 1 produkt i ngelur
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 55mAH

MIKROFON : PO

KOHA : NE KARIKIM 1.5 ORE / NE TELEFONATE 10 ORE / NE STANDBY 100 ORE

NGJYRA : E ZEZE / GOLD

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

PERMASA : 5.8  x  1.1  x  3 cm

PESHA : 7g

VECORI : TEKNOLOGJIA PER ANULLIMIN E ZHURMES ME CHIP EKSKLUZIV PER KETE FUNKSION,

SIGURON TELEFONATE TE QETE DHE TE IZOLUAR,

ZE TE QARTE E TE PASTER HI-FI,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE DHE TE LEHTE,

VESHORE ME DIZENJIM TE VECANTE E TESTUAR KLINIKISHT MUNDESON MBAJTJEN E KUFJES PER NJE KOHE TE GJATE PA E DEMTUAR VESHIN,

MUND TE LIDHET NJEKOHESISHT ME DY PAISJE

TJETER : E PERSHTATSHME ME SHUMICEN E TELEFONAVE SMART TE MARKAVE TE NDRYSHME SI APPLE, SAMSUNG , HUAWEI, XIAOMI, LENOVO ETJ + TABLETAVE APO PAISJEVE AUDIO TE TJERA

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%