Kufje Headphones Me Bluetooth Me Pamje Fantastike Dhe Bass Te Fuqishem Awei

Kufje Headphones Me Bluetooth Me Pamje Fantastike Dhe Bass Te Fuqishem Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Me Pamje Fantastike Dhe Bass Te Fuqishem Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Me Pamje Fantastike Dhe Bass Te Fuqishem Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Me Pamje Fantastike Dhe Bass Te Fuqishem Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Me Pamje Fantastike Dhe Bass Te Fuqishem Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Me Pamje Fantastike Dhe Bass Te Fuqishem Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Me Pamje Fantastike Dhe Bass Te Fuqishem Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Me Pamje Fantastike Dhe Bass Te Fuqishem Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Me Pamje Fantastike Dhe Bass Te Fuqishem Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Me Pamje Fantastike Dhe Bass Te Fuqishem Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Me Pamje Fantastike Dhe Bass Te Fuqishem Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Me Pamje Fantastike Dhe Bass Te Fuqishem Awei

Kufje Headphones Me Bluetooth Me Pamje Fantastike Dhe Bass Te Fuqishem Awei

COLOR
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 2,800 Ulje 38%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : AWEI

MODELI : 

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

PERMASA : 25 x 8.7 x 21 cm

PESHA : 118g

FREKUENCA : 20 - 20000 Hz

NDJESHMERIA : 90dB±3dB

KAPACITETI I BATERISE : 250mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / NE PERDORIM RRETH 10 ORE / NE STANDBY 200 ORE

VECORI : DIZENJIM MAHNITES,

DRITA SHUMENGJYRESHE JAPIN NJE NDJESI TE KENDSHME,

MATERIALI SHUME CILESOR PREJ METALI / PLASTIKE / LEKURE ,

MIKROFON HD ME ANULLUES ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA KRISTAL,

LIDHET NJEKOHESISHT ME DY PAISJE,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN / MUZIKEN DHE VOLUMIN ,

TEKNOLOGJIA KUNDER DJERSITJES,

NJOFTIM ME ZE I GJENDJES SE KUFJES,

GJATESI E RREGULLUESHME SIPAS MADHESISE SE KOKES

MUND TE PERDORET DHE ME FISHE AUX 3.5mm NE RAST KUR I MBARON BATERIA

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%