Kufje Headphones Me Bluetooth Cilesia Premium Me Kapacitet Te Larte Te Baterise Awei

Kufje Headphones Me Bluetooth Cilesia Premium Me Kapacitet Te Larte Te Baterise Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Cilesia Premium Me Kapacitet Te Larte Te Baterise Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Cilesia Premium Me Kapacitet Te Larte Te Baterise Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Cilesia Premium Me Kapacitet Te Larte Te Baterise Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Cilesia Premium Me Kapacitet Te Larte Te Baterise Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Cilesia Premium Me Kapacitet Te Larte Te Baterise Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Cilesia Premium Me Kapacitet Te Larte Te Baterise Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Cilesia Premium Me Kapacitet Te Larte Te Baterise Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Cilesia Premium Me Kapacitet Te Larte Te Baterise Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Cilesia Premium Me Kapacitet Te Larte Te Baterise Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Cilesia Premium Me Kapacitet Te Larte Te Baterise Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Cilesia Premium Me Kapacitet Te Larte Te Baterise Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Cilesia Premium Me Kapacitet Te Larte Te Baterise Awei

Kufje Headphones Me Bluetooth Cilesia Premium Me Kapacitet Te Larte Te Baterise Awei

Cmimi real Lek 9,000 Oferte Lek 6,900 Ulje 23%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : AWEI

MODELI : 

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MATERIALI : ABS

DIAMETRI I BOKSIT : 40mm

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 1050mAH/3.7V

KOHA : NE KARIKIM 2-3 ORE / NE PERDORIM 26 - 46 ORE / NE STANDBY 2160 ORE

VECORI : BATERIA ME KAPACITET TE LARTE QE MUNDESON DEGJIM PER NJE KOHE SHUME TE GJATE 

TEKNOLOGJIA E ANULLIMIT AKTIV TE ZHURMES JU BEN TE PERQENDRUAR NE BISEDE, MUZIKE APO VIDEO,

OFRON ZE TE QARTE EDHE NE VOLUM TE LARTE,

BASSI PERGJIGJET ME PERPIKMERI,

MIKROFON I INTEGRUAR SIGURON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

VESHORE TE BUTA DHE ZGJATUES SIPAS MADHESISE SE KOKES JU OFROJNE REHATI EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

TRANSMETIM I SHPEJTE DHE I QENDRUESHEM ME PAISJET ME BLUETOOTH,

DIZENJIM ME RROTULLIM DHE PALOSJE ZE PAK VEND DHE LEHTESON MBAJTJEN ME VETE 

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%