Kufje Headphones Me Bluetooth Awei

Kufje Headphones Me Bluetooth Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Awei
Kufje Headphones Me Bluetooth Awei

Kufje Headphones Me Bluetooth Awei

Cmimi real Lek 7,800 Oferte Lek 5,900 Ulje 24%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : AWEI

MODELI : 

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 300mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / NE PERDORIM RRETH 28 ORE / NE STANDBY 200 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 121±3dB

VECORI : KAPACITET I LARTE I BATERISE,

LIDHET NJEKOHESISHT ME DY PAISJE,

KA MIKROFON TE INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA,

NJOFTIM INTELIGJENT ME ZE,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

TEKNLOLOGJIA CVC 6.0 PER ANULLIMIN E ZHURMAVE MUNDESON TINGULL HI-FI EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

ZGJATUES TE RREGULLUESHEM SIPAS MADHESISE SE KOKES,

VERSHORE E BUTE DHE DIZENJIM I LEHTE NUK JU SHQETESON EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE MBAJTJEJE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%