Kufje Teke Me Bluetooth 2 Ne 1 Borofone

Kufje Teke Me Bluetooth 2 Ne 1 Borofone
Kufje Teke Me Bluetooth 2 Ne 1 Borofone
Kufje Teke Me Bluetooth 2 Ne 1 Borofone
Kufje Teke Me Bluetooth 2 Ne 1 Borofone
Kufje Teke Me Bluetooth 2 Ne 1 Borofone
Kufje Teke Me Bluetooth 2 Ne 1 Borofone
Kufje Teke Me Bluetooth 2 Ne 1 Borofone
Kufje Teke Me Bluetooth 2 Ne 1 Borofone
Kufje Teke Me Bluetooth 2 Ne 1 Borofone
Kufje Teke Me Bluetooth 2 Ne 1 Borofone

Kufje Teke Me Bluetooth 2 Ne 1 Borofone

Color
Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 3,300 Ulje 15%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH SI VARESE

MARKA : BOROFONE

MODEL : BE10

VERSIONI I BLUEOOTH-IT : V4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MIKROFON : PO

PESHA : 18.5g

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 50mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE BISEDE OSE MUZIKE RRETH 4 ORE / NE STANDBY 100 ORE

VECORI : DIZENJIM 2 NE 1,

ZGAVRA UNIKE E ZERIT SIGURON TINGULL NATYRAL TE PASUR ,

TEKNOLOGJIA CVC 6.0 PER ANULLIMIN E ZHURMAVE PER TELEFONATA TE QARTA PA INTERFERENCEN E ZERAVE RRETHUES,

ÇIP BLUETOOTH-I I AVANCUAR MUNDESON LIDHJEN ME DY PAISJE NJEKOHESISHT DHE GARANTON TRANSMETIM TE STABILIZUAR,

BERE ME MATERIALE TE CILESISE SE LARTE NE NJE PAMJE FANTASTIKE TE LEMUAR ME PROCESIN E LEMIMIT TE PIANOS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje