Kufje Cift Magnetike Me Bluetooth Baseus

Kufje Cift Magnetike Me Bluetooth Baseus
Kufje Cift Magnetike Me Bluetooth Baseus
Kufje Cift Magnetike Me Bluetooth Baseus
Kufje Cift Magnetike Me Bluetooth Baseus
Kufje Cift Magnetike Me Bluetooth Baseus
Kufje Cift Magnetike Me Bluetooth Baseus
Kufje Cift Magnetike Me Bluetooth Baseus
Kufje Cift Magnetike Me Bluetooth Baseus
Kufje Cift Magnetike Me Bluetooth Baseus
Kufje Cift Magnetike Me Bluetooth Baseus

Kufje Cift Magnetike Me Bluetooth Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,400 Ulje 31%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH DHE MAGNET

MARKA : BASEUS

MODELI : NGB11 LICOLOR

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1

FREKUENCA : 20-20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 60mAH

NGJYRA : E BARDHE / E ZEZE

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE / NE MUZIKE OSE TELEFONATE 5-7 ORE / NE STANDBY 180 ORE

VECORI : DIZENJIM ME FIKSIM MAGNETIK PER ME SHUME LEHTESI DHE REHATI GJATE MBAJTJES SAQE NUK BIE EDHE GJATE AKTIVITETIT FIZIK,

DIZENJIM ERGONOMIK QE PERSHTATET ME VESHIN NUK JU BEZDIS QOFTE EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE TE MBAJTJES,

TINGULL ME CILESI TRANSMETIMI TE LARTE(HIFI) E BEN ME TE PREKSHME CFAREDO QE DEGJONI,

MATERIALI I BUTE DHE I DURUESHEM TPE I KABELLIT SIGURON JETEGJATESI DHE NUK NGATERROHET,

BUTONA KONTROLLI NE KABELL E BEJNE SHUME PRAKTITKE KETE KUFJE GJATE PERDORIMIT DHE SIGURON LEHTESI PER TU PERGJIGJUR TELEFONATES OSE PER TE NDRYSHUAR MUZIKEN APO VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%