Kufje Hoco Me Fishe Audio 3.5mm

Kufje Hoco Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Hoco Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Hoco Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Hoco Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Hoco Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Hoco Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Hoco Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Hoco Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Hoco Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Hoco Me Fishe Audio 3.5mm

Kufje Hoco Me Fishe Audio 3.5mm

Color
Cmimi real Lek 2,100 Oferte Lek 1,400 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE HOCO UNIVERSALE

MARKA : HOCO

MODELI : 

GJATESIA : 1.2m

FISHA AUDIO : Ø3.5mm

MIKROFON : PO

NDJEHSMERIA : 95±3 dB

FREKUENCA : 20 - 20000 Hz

MATERIALI : FIJE BAKRI PER TRANSFERIM ME CILESI TE LARTE TE AUDIOS DHE VESHJE ME NEJLON TE ENDUR

VECORI : DIZENJIM I LEHTE DHE MIQESOR PER VESHIN

KONTROLLERI : KONTROLLON PLAYERIN E MUZIKES + PERGJIGJET TELEFONATES, PER SISTEMIN APPLE DHE PJESE NGA ANDROIDI

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga HOCO
Oferte
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p 2m
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%