Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax

Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax

Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax

COLOR
Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 3,200 Ulje 11%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-700HB

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

MADHESIA E BOKSIT : 40mm

KAPACITETI I BATERISE : 300mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 10 ORE / NE STANDBY 50 ORE

VECORI : VESHORE SUPER E BUTE ME VESHJE LEKURE,

NUK NDJENI LODHJE A PO DHIMBJE VESHI EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

DIAMETER BOKSI I KONSIDERUESHEM PREJ 40mm PER BASS TE FUQISHEM,

DIZENJIM PER ANULLIMIN E ZHURMAVE,

BATERIA ME KAPACITET TE LARTE MUNDESON QE ME NJE KARIKIM TE DEGJONI DERI PLOT 10 ORE,

BOKSE ME CILESE TE LARTE OFROJNE TINGULL TE QARTE DHE BASS TE FUQISHEM,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET E BLUETOOTH-IT TE DISPONUESHME NE TREG ME SISTEM OPERATIV iOS DHE ANDROID,

 

BUTONA KONTROLLI CILESOR NE TRUP TE PAJISJES PER TE RREGULLUAR VOLUMIN APO NDRYSHUAR CFARE PO DEGJONI,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Headphones
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus H1 Bowie
baseus
Oferte Lek 9,500 Cmimi real Lek 14,500 Ulje 34%
Oferte
Kufje Headphones Moxom Me Bluetooth V5.0 Dhe Drita Led
moxom
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 19%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth V5.0 Moxom
moxom
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Fishe Dhe Bass Moxom 3D
moxom
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 2,900 Ulje 7%
Oferte
Super Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus Encok
baseus
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 25%