Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco

Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco
Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco
Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco
Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco
Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco
Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco
Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco
Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco
Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco
Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco

Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco

Color
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 2,500 Ulje 44%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME KABELL

MARKA : HOCO

MODELI : 

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

MIKROFON : PO, HD

BOKSI : 40mm

PERMASA : 140 x 67 x 175 mm

PESHA : 134g

VECORI : PAMJE PLOT STIL DHE CILESI E LARTE,

TINGULL NE CILESINE HI-FI,

MIKROFON HD PER TELEFONATA TE QARTA,

VESHORE TE BUTA DHE SHUME TE REHATSHME,

MUNDESI LIDHJEJE ME FISHE AUX 3.5mm,

KRAHE METALIK FLEKSIBEL TE FORTE DHE QE ZGJATET NE PERSHTATJE ME KOKEN,

PERSHTATET GJERESISHT ME SHUMICEN E PAJISJEVE ME PORTE AUX

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Headphones