Kufje Headphones Me Bluetooth Lkd-800 Me Super Bass

Kufje Headphones Me Bluetooth Lkd-800 Me Super Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Lkd-800 Me Super Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Lkd-800 Me Super Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Lkd-800 Me Super Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Lkd-800 Me Super Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Lkd-800 Me Super Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Lkd-800 Me Super Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Lkd-800 Me Super Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Lkd-800 Me Super Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Lkd-800 Me Super Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Lkd-800 Me Super Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Lkd-800 Me Super Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Lkd-800 Me Super Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Lkd-800 Me Super Bass
Kufje Headphones Me Bluetooth Lkd-800 Me Super Bass

Kufje Headphones Me Bluetooth Lkd-800 Me Super Bass

Color
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : LKD

MODELI : LKD-800

MATERIALI : ABS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 350mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE BISEDE OSE MUZIKE RRETH 6 ORE / NE STANDBY 200 ORE

VECORI : PAMJE PLOT STIL DHE CILESI E LARTE,

TINGULL NE CILESINE HI-FI,

MIKROFON HD PER TELEFONATA TE QARTA,

VESHORE TE BUTA DHE SHUME TE REHATSHME,

MUNDESI LIDHJEJE ME FISHE AUX 3.5mm,

VEND PER KARTE MICROSD,

KRAHE METALIK FLEKSIBEL TE FORTE DHE QE ZGJATET NE PERSHTATJE ME KOKEN,

BUTONA KONTROLLI TE INTEGRUAR NE TRUPIN E KUFJES,

PERSHTATET GJERESISHT ME SHUMICEN E PAJISJEVE BLUETOOTH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Headphones
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus
baseus
Oferte Lek 9,500 Cmimi real Lek 14,500 Ulje 34%
Oferte
Kufje Headphones Moxom Me Bluetooth V5.0 Dhe Drita Led
moxom
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 19%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth V5.0 Moxom
moxom
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Kufje Headphones Me Fishe Dhe Bass Moxom 3D
moxom
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 2,900 Ulje 7%