Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Headphones Me Super Bass Moxom Gaming 3D Surround Sound

Kufje Headphones Me Super Bass Moxom Gaming 3D Surround Sound X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Headphones Me Super Bass Moxom Gaming 3D Surround Sound

Kufje Headphones Me Super Bass Moxom Gaming 3D Surround Sound
Kufje Headphones Me Super Bass Moxom Gaming 3D Surround Sound
Kufje Headphones Me Super Bass Moxom Gaming 3D Surround Sound
Kufje Headphones Me Super Bass Moxom Gaming 3D Surround Sound
Kufje Headphones Me Super Bass Moxom Gaming 3D Surround Sound

Kufje Headphones Me Super Bass Moxom Gaming 3D Surround Sound

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE HEADPHONES ME SUPER BASS

MARKA : MOXOM

DIAMETRI: 50mm

MATERIALI : ABS 

NDJESHMERIA : 102 ± 3dB

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

VECORI : TEKNOLOGJIA E ANULLIMIT AKTIV TE ZHURMES JU BEN TE PERQENDRUAR NE BISEDE, MUZIKE APO VIDEO,

OFRON ZE TE QARTE EDHE NE VOLUM TE LARTE,

BASSI PERGJIGJET ME PERPIKMERI, VJEN ME VEND PER TF CARD DHE PORTE AUX,

MIKROFON I INTEGRUAR SIGURON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

VESHORE TE BUTA DHE ZGJATUES SIPAS MADHESISE SE KOKES JU OFROJNE REHATI EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

TRANSMETIM I SHPEJTE DHE I QENDRUESHEM ME PAISJET ME BLUETOOTH,

DIZENJIM ME PALOSJE ZE PAK VEND DHE LEHTESON MBAJTJEN ME VETE

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 2,700 Ulje 7%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900