Kufje Headphones Me Bluetooth Beats Solo 3 Wireless

Kufje Headphones Me Bluetooth Beats Solo 3 Wireless
Kufje Headphones Me Bluetooth Beats Solo 3 Wireless
Kufje Headphones Me Bluetooth Beats Solo 3 Wireless
Kufje Headphones Me Bluetooth Beats Solo 3 Wireless
Kufje Headphones Me Bluetooth Beats Solo 3 Wireless
Kufje Headphones Me Bluetooth Beats Solo 3 Wireless

Kufje Headphones Me Bluetooth Beats Solo 3 Wireless

Color
Cmimi real Lek 2,400 Oferte Lek 1,400 Ulje 42%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : BEATS

MODELI : SOLO 3

MATERIALI : ABS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE BISEDE OSE MUZIKE RRETH 6 ORE / NE STANDBY 40 ORE

VECORI : PAMJE PLOT STIL DHE CILESI E LARTE,

TINGULL NE CILESINE HI-FI,

MIKROFON HD PER TELEFONATA TE QARTA,

VESHORE TE BUTA DHE SHUME TE REHATSHME,

MUNDESI LIDHJEJE ME FISHE AUX 3.5mm,

KRAHE METALIK FLEKSIBEL TE FORTE DHE QE ZGJATET NE PERSHTATJE ME KOKEN,

BUTONA KONTROLLI TE INTEGRUAR NE TRUPIN E KUFJES,

PERSHTATET GJERESISHT ME SHUMICEN E PAJISJEVE BLUETOOTH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Headphones
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth V5.0 Moxom
moxom
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Dhe Aux 3.5mm Lenovo
lenovo
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,300 Ulje 21%