Kufje Headphones Gaming Moxom Me Drita LED RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm

Kufje Headphones Gaming Moxom Me Drita LED RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming Moxom Me Drita LED RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming Moxom Me Drita LED RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming Moxom Me Drita LED RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming Moxom Me Drita LED RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming Moxom Me Drita LED RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming Moxom Me Drita LED RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming Moxom Me Drita LED RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming Moxom Me Drita LED RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming Moxom Me Drita LED RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming Moxom Me Drita LED RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm

Kufje Headphones Gaming Moxom Me Drita LED RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm

Cmimi real Lek 3,800 Oferte Lek 2,900 Ulje 24%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE HEADPHONES ME BLUETOOTH

MARKA : MOXOM

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NGJYRA: ZEZE

NDJESHMERIA : 117+-3db

FUQIA NE DALJE : 20mw

VECORI : KUFJE ME TE CILEN DO TE PROVONI MUZIKEN LUKSOZE DHE CILESINE E TINGULLIT QE OFRON ESKPERIENCEN DHE REHATINE UNIKE GJATE OREVE TE GJATA TE LOJES

DRITA LED PER PAMJE FANTASTIKE GAMING,

MIKROFON I INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA DHE PER TE KOMUNIKUAR 

DIZENJIM I THJESHTE POR DHE TERHEQES, PO AQ SA BASSI I THELLE QE BOKSET E FUQISHME LESHOJNE,

VESHORE E BUTE DHE E REHATSHME, IDEALE PER PERDORIM EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE,

VJEN ME FISHE AUX DHE USB PER TE FUQIZUAR DRITAT E MREKULLUESHME LED RGB,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Gaming
Oferte
Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360
microsoft
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 23%
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900