Kufje Me Tel Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco

Kufje Me Tel Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco
Kufje Me Tel Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco
Kufje Me Tel Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco
Kufje Me Tel Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco
Kufje Me Tel Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco
Kufje Me Tel Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco
Kufje Me Tel Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco
Kufje Me Tel Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco
Kufje Me Tel Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco

Kufje Me Tel Dhe Fishe Audio 3.5mm Hoco

Color
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 700 Ulje 53%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE GLARING

MARKA : HOCO

MODELI : 

GJATESIA : 1.2m

FISHA AUDIO : Ø3.5mm

MIKROFON : PO

NDJEHSMERIA : 92±3 dB

FREKUENCA : 20 - 20000 Hz

MATERIALI : TPE ME CILESI TE LARTE DHE SHUME ELASTIK

VECORI : KONTROLLER ME MIKROFON

KONTROLLERI : KONTROLLON PLAYERIN E MUZIKES + PERGJIGJET TELEFONATES, PER APPLE DHE PJESE NGA ANDROIDI

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga HOCO
Oferte
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p 2m
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%