Kufje Gaming Ovleng Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Drita Led Blu Ose Te Kuqe

Kufje Gaming Ovleng Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Drita Led Blu Ose Te Kuqe
Kufje Gaming Ovleng Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Drita Led Blu Ose Te Kuqe
Kufje Gaming Ovleng Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Drita Led Blu Ose Te Kuqe
Kufje Gaming Ovleng Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Drita Led Blu Ose Te Kuqe
Kufje Gaming Ovleng Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Drita Led Blu Ose Te Kuqe
Kufje Gaming Ovleng Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Drita Led Blu Ose Te Kuqe
Kufje Gaming Ovleng Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Drita Led Blu Ose Te Kuqe
Kufje Gaming Ovleng Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Drita Led Blu Ose Te Kuqe
Kufje Gaming Ovleng Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Drita Led Blu Ose Te Kuqe
Kufje Gaming Ovleng Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Drita Led Blu Ose Te Kuqe
Kufje Gaming Ovleng Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Drita Led Blu Ose Te Kuqe
Kufje Gaming Ovleng Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Drita Led Blu Ose Te Kuqe

Kufje Gaming Ovleng Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Drita Led Blu Ose Te Kuqe

COLOR
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,400 Ulje 31%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE GAMING ME FISHE 3.5mm

MARKA : OVLEG

GJATESIA E FISHES AUX : 2m 

MADHESIA E BOKSIT : 50mm

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 110±3dB

MIKROFON : PO, HD ME ANULLIM AKTIV ZHURMASH

MADHESIA E MIKROFONIT : 6 x 2.2mm

NDJESHMERIA E MIKROFONIT : -38±3dB

LIDHJA PER DRITAT LED : DC 5V USB

VECORI : KUFJE ME TE CILEN DO TE PROVONI MUZIKEN LUKSOZE DHE CILESINE E TINGULLIT QE OFRON ESKPERIENCEN DHE REHATINE UNIKE GJATE OREVE TE GJATA TE LOJES,

MIKROFON I INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA, FALE ANULLIMIT AKTIV TE ZHURMAVE DHE PER TE KOMUNIKUAR ME SHOKET E SKUADRES MJAFT FLEKSIBEL DHE RROTULLIM 120°

DIZENJIMI MAHNITES ME DRITA LED BLU OSE TE KUQE ESHTE PO AQ TERHEQES SA DHE BASSI I THELLE QE BOKSET E FUQISHME LESHOJNE,

VESHORE E BUTE DHE E REHATSHME, IDEALE PER PERDORIM EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

I PERSHTATSHEM PER CDO SISTEM ME NJE PORTE AUX 3.5mm

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Gaming
Oferte
Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360
microsoft
nga Lek 2,600 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 33%
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900