Kufje Gaming Ovleng S99 Me Bluetooth Dhe Super Bass

Kufje Gaming Ovleng S99 Me Bluetooth Dhe Super Bass
Kufje Gaming Ovleng S99 Me Bluetooth Dhe Super Bass
Kufje Gaming Ovleng S99 Me Bluetooth Dhe Super Bass
Kufje Gaming Ovleng S99 Me Bluetooth Dhe Super Bass
Kufje Gaming Ovleng S99 Me Bluetooth Dhe Super Bass
Kufje Gaming Ovleng S99 Me Bluetooth Dhe Super Bass
Kufje Gaming Ovleng S99 Me Bluetooth Dhe Super Bass
Kufje Gaming Ovleng S99 Me Bluetooth Dhe Super Bass
Kufje Gaming Ovleng S99 Me Bluetooth Dhe Super Bass
Kufje Gaming Ovleng S99 Me Bluetooth Dhe Super Bass
Kufje Gaming Ovleng S99 Me Bluetooth Dhe Super Bass
Kufje Gaming Ovleng S99 Me Bluetooth Dhe Super Bass
Kufje Gaming Ovleng S99 Me Bluetooth Dhe Super Bass

Kufje Gaming Ovleng S99 Me Bluetooth Dhe Super Bass

COLOR
Cmimi real Lek 3,400 Oferte Lek 2,900 Ulje 15%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE GAMING ME BLUETOOTH

MARKA : OVLEG

VERSIONI I BLUETOOTH : 4.1

MADHESIA E BOKSIT : 40mm

KAPACITETI I BATERISE : 300mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM 4-6 ORE / STAND-BY 15 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 110±3dB

MIKROFON : PO, HD

VECORI : KUFJE ME TE CILEN DO TE PROVONI MUZIKEN LUKSOZE DHE CILESINE E TINGULLIT QE OFRON ESKPERIENCEN DHE REHATINE UNIKE GJATE OREVE TE GJATA TE LOJES,

MIKROFON I INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA DHE PER TE KOMUNIKUAR ME SHOKET E SKUADRES,

DIZENJIMI MAHNITES DHE SHUME PRAKTIK SA DO TE HARRONI QE I KENI TE VENDOSURA,

VESHORE E BUTE DHE E REHATSHME, IDEALE PER PERDORIM EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

I PERSHTATSHEM PER CDO PAJISJE ME BLUETOOTH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Gaming
Oferte
Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360
microsoft
nga Lek 2,600 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 33%
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900