Kufje Gaming Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Tucci X5

Kufje Gaming Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Tucci X5
Kufje Gaming Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Tucci X5
Kufje Gaming Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Tucci X5
Kufje Gaming Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Tucci X5
Kufje Gaming Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Tucci X5
Kufje Gaming Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Tucci X5

Kufje Gaming Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Tucci X5

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,800 Ulje 18%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME FISHE 3.5mm

MARKA : TUCCI

MODELI : X5

GJATESIA E FISHES AUX : 1.5m

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 108 dB

FUQIA NE DALJE : 10W

VECORI : KUFJE ME TE CILEN DO TE PROVONI MUZIKEN LUKSOZE DHE CILESINE E TINGULLIT QE OFRON ESKPERIENCEN DHE REHATINE UNIKE GJATE OREVE TE GJATA TE LOJES,

MIKROFON I INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA DHE PER TE KOMUNIKUAR ME SHOKET E SKUADRES,

DIZENJIM I THJESHTE POR DHE TERHEQES, PO AQ SA BASSI I THELLE QE BOKSET E FUQISHME LESHOJNE,

VESHORE E BUTE DHE E REHATSHME, IDEALE PER PERDORIM EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Te tjera nga Gaming
Oferte
Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360
microsoft
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 5%