Kufje Headphones Speciale Me Bluetooth Awei

Kufje Headphones Speciale Me Bluetooth Awei
Kufje Headphones Speciale Me Bluetooth Awei
Kufje Headphones Speciale Me Bluetooth Awei
Kufje Headphones Speciale Me Bluetooth Awei
Kufje Headphones Speciale Me Bluetooth Awei
Kufje Headphones Speciale Me Bluetooth Awei
Kufje Headphones Speciale Me Bluetooth Awei
Kufje Headphones Speciale Me Bluetooth Awei
Kufje Headphones Speciale Me Bluetooth Awei
Kufje Headphones Speciale Me Bluetooth Awei

Kufje Headphones Speciale Me Bluetooth Awei

COLOR
Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,600 Ulje 19%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : AWEI

MODELI : 

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V3.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

PERMASA : 17.50 x 16.30 x 8.00 cm

PESHA : 335g

KAPACITETI I BATERISE : 300mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 5 ORE / NE STANDBY 480 ORE

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

RIPRODHIM I SHKELQYESHEM I ZERIT NE TE GJITHE SISTEMIN AKUSTIK,

DIZENJIM RRETHOR PER REHATI MAKSIMALE DHE REDUKTIM ZHURMASH NE MINIMUM EDHE NE AMBIENTE DEGJIMI TEPER TE ZHURMSHME,

STANDBY PER NJE KOHE TE GJATE DERI NE 20 DITE,

32 OM REZISTENCE ESHTE NE PAJTUESHMERI TE PLOTE ME PAISJET E DJ,

MUNDESI PERDORIMI ME FISHE AUX 3.5mm NE RAST KUR MBARON BATERIA,

MIKROFON TE INTEGRUAR HD ME ANULLUES ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA KRISTAL,

LIDHET NJEKOHESISHT ME DY PAISJE,

TEKNOLOGJI MBROJTJEJE NDAJ DJERSITJES,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN / MUZIKEN DHE VOLUMIN,

NJOFTIM ME ZE TE STATUSIT TE KUFJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Bateri E Jashtme Me 2 Porta Me Drite Led Awei 20000 Mah
awei
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%