Kufje Cift Qe Vendoset Tek Kyci I Dores Me Mbajtese Karikimi Remax

Kufje Cift Qe Vendoset Tek Kyci I Dores Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Cift Qe Vendoset Tek Kyci I Dores Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Cift Qe Vendoset Tek Kyci I Dores Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Cift Qe Vendoset Tek Kyci I Dores Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Cift Qe Vendoset Tek Kyci I Dores Me Mbajtese Karikimi Remax

Kufje Cift Qe Vendoset Tek Kyci I Dores Me Mbajtese Karikimi Remax

Color
Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 2,800 Ulje 22%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1A

EMRI: KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + ALUMIN

VERSIONI I BLUETOOTH-IT: V5.0

MIKROFON : PO

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

BATERIA: 250mAh

KOHA : NE PERDORIM 2-3 ORE / NE KARIKIM ME PAK SE 2 ORE / STANDBY 80 ORE

KUFJA TWS (STEREO E VERTETE PA TEL) JU SJELL KENAQESI TE JASHTEZAKONSHME MUZIKORE DHE JU LEJON TE KENI THIRRJE TELEFONIKE KOMODE.

VJEN ME MBAJTESE KARIKIMI NE FORME ORE QE VENDOSET TEK KYCI DORES,

VESHORE TE DIZEJNUARA NE MENYRE ERGONOMIKE JAPIN REHATI NE PERDORIM TE GJATE 

DEKODERI HD I INTEGRUAR ME BOBINEN LEVIZESE TE ALTOPARLANTEVE, I KOMBINUAR ME TEKNOLOGJINE E ANULIMIT TE ZHURMES, KJO KUFJE JU OFRON QARTESI KRISTAL TE ZERIT HI-FI

ÇIPI I INTEGRUAR BLUETOOTH 5.0 ME AFTESI TE FORTE KUNDER INTERFERENCES NUK E VONON SINJALIN E ZERIT DHE SIGURON TRANSMETIM TE STABLIZUAR

FUNKSION PER TE AKTIVIZUAR SIRI

PERDORET VETEM NJE OSE TE DYJA KUFJET NJEHERESH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje