Kufje Xiaomi MI Airdots Pro True Origjinale

Kufje Xiaomi MI Airdots Pro True Origjinale
Kufje Xiaomi MI Airdots Pro True Origjinale
Kufje Xiaomi MI Airdots Pro True Origjinale
Kufje Xiaomi MI Airdots Pro True Origjinale
Kufje Xiaomi MI Airdots Pro True Origjinale
Kufje Xiaomi MI Airdots Pro True Origjinale
Kufje Xiaomi MI Airdots Pro True Origjinale
Kufje Xiaomi MI Airdots Pro True Origjinale
Kufje Xiaomi MI Airdots Pro True Origjinale
Kufje Xiaomi MI Airdots Pro True Origjinale
Kufje Xiaomi MI Airdots Pro True Origjinale
Kufje Xiaomi MI Airdots Pro True Origjinale
Kufje Xiaomi MI Airdots Pro True Origjinale
Kufje Xiaomi MI Airdots Pro True Origjinale
Kufje Xiaomi MI Airdots Pro True Origjinale
Kufje Xiaomi MI Airdots Pro True Origjinale

Kufje Xiaomi MI Airdots Pro True Origjinale

Cmimi real Lek 12,000 Oferte Lek 8,500 Ulje 29%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1AEMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : XIAOMI

MODELI : MI AIRDOTS PRO

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 7mm

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

NGJYRA : E BARDHE

KAPACITETI I BATERISE TE KUFJEVE : 100 mAh

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES : 410mAh

KOHA PER KUFJET ME MBAJTESEN : RRETH 10 ORE KOHE AKTIVE ( NE 80% VOLUM ), DERI NE 24 ORE KOHE STANDBY

KOHA PER KUFJET ( NJE KARIKIM I VETEM ) : DERI NE 3 ORE KOHE DEGJIMI ( NE 80% VOLUM ), DERI NE 12 ORE KOHE STANDBY

10 MINUTA NE MBAJTESEN E KARIKIMIT ESHTE E BARABARTE ME 70 MINUTA KOHE PERDORIMI PER KUFJET

PERMASA : 62 x 40 x 27.2 mm

PESHA INDIVIDUALE : 5.8g

VECORI : XIAOMI MI AIRDOTS PRO DO T'JU LEJOJNE TE SHIJONI SA ME SHUME TELEFONATAT DHE MUZIKEN TUAJ,

ME ANULLIMIN AKTIV TE ZHURMAVE DHE CILESINE E ZERIT TE PASTE HD, JU MUNDESOJNE THIRRJE TE QARTA DHE AUDIO SUPERIORE,

KONTROLLI I THJESHTE ME PREKJE NE TRUPIN E KUFJES JU LEJON T'JU PERGJIGJENI TELEFONATAVE PA DUAR DHE TE QENDRONI TE PERQENDRUAR NE AKTIVITETET TUAJA,

KLIKONI DY HERE KUFJET PER TE AKTIVIZUAR ASISTENTIN TUAJ PERSONAL, QOFTE KY SIRI, GOOGLE APO BIXBY,

VESHORET E BUTA TE DIZENJUARA NE MENYRE ERGONOMIKE ME TRE MADHESI TE TIPIT TE VESHIT I BEJNE AIRDOTS PRO SUPER TE REHATSHEM DHE TE PERSHTATSHEM PER PERDORIM DITOR, GJITHE DITEN,

PAJISUR ME ANULLIMI AKTIV TE ZHURMAVE HD SOUND DHE ANC, AIRDOTS PRO JAPIN NJE PERVOJE TE VERTETE AUDIO GJITHEPERFSHIRESE,

BOKSET ME DIAMETER 7mm TE VESHURA ME TITANIUM OFROJNE TINGULL TE QARTE HD ME BASS TE FUQISHEM,

TEKNOLOGJIA IPX4 KUNDER UJIT DHE DJERSES, DUKE JU DHENE SIGURI NE AKSIDENTE TE VOGLA DHE GJATE STERVITJES TUAJ INTENSIVE,

KUFJET E MI TRUE WIRELESS MBESHTESIN KODEKUN AAC, QE DO TE THOTE RUAJTJE E TINGULLIT ORIGJINAL DHE VOKALI NUK DO TE BASHKOHET ME INSTRUMENTISTET,

KUTIA E KARIKIMIT I JEP KUFJEVE ENERGJI SHTESE DHE I MBAN ATO TE MBROJTUR NGA PLUHURI DHE GERVISHTJET KUR NUK JANE NE PERDORIM,

KUTIA VJEN ME PORTE TYPE-C E CILA MUNDESON KARIKIM TE SHPEJTE DHE TE STABILIZUAR,

PESHA E VOGEL PREJ 5.8g MUNDESON LEHTESISHT MBAJTJEN PER NJE KOHE TE GJATE,

DIZENJIMI ME PERMASA TE VOGLA DHE KOMPAKT I KUTISE E BEN SHUME TE LEHTE MBARTJEN E KUFJEVE KUDO ME VETE,

PASI TE KENI LIDHUR AIRDOTS PRO ME PAJISJEN TUAJ HEREN E PARE, ATO DO TE LIDHEN AUTOMATIKISHT ÇDO HERE QE PAJISJA TE JETE E DISPONUESHME.

KUFJET FIKEN AUTOMATIKISHT 30 MINUTA NESE NUK JANE NE PERDORIM,

HIQNI KUFJET NGA VESHI PER TE NDALUAR MUZIKEN, VENDOSINI SERISH PER TE VAZHDUAR - NUK KENI PSE HUMBISNI ASNJE SEKOND TE MUZIKES TUAJ TE PREFERUAR OSE TE HARXHONI BATERI,

MUNDESI DEGJIMI ME VETEM NJE KUFJE, JU MADJE MUND T'I KALONI KUFJEN TJETER NJE SHOKU PER TE SHIJUAR NJE KENGE SE BASHKU,

KUFJET SUPORTOJNE SHUMICEN E SISTEMEVE OPERATIVE PER TELEFONA, SUPORT I PLOTE PER IOS DHE ANDROID,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Xo Me Bluetooth V5.0 Dhe Drita Led
xo
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 23%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Kufje Teke Me Bluetooth XO
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
proda
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%